Hizmetlerimiz

Anasayfa-Hizmetlerimiz

Web Geliştirme

Cmos Teknoloji web konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır. 2010 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız.

Hizmet Detayı

Grafik Tasarım

Mükemmel atmosfer, uyum ile gerçeğe yakın 2D ve 3D görseller ve animasyonlar elde edin. Cmos Teknoloji markaların ihtiyaçları doğrultusunda hedefler belirler, hedefe uygun projeler hazırlar ve bu projeleri çevre faktörlerine uygun şekillendirerek hayata geçirir.

Hizmet Detayı

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil olarak sizlere sadece yazılımsal iş süreçlerinde değil fikrin doğru hedef kitleye ulaşması noktasında da destek sağlıyoruz. Android, IOS ve Windows mobile projelerinize alanında uzman ve deneyimli personellerinizle hizmet vermek için hazırız.

Hizmet Detayı

Mobil Oyun Geliştirme

Oyun yazılımı geliştirme uzmanlarımız, oyun projenizi sıfırdan oluşturabilir veya mevcut oyun endüstrisi trendlerine uyum sağlamak için güncellemeler ve entegrasyonlarla mevcut çözümleri yenileyebilir.

Hizmet Detayı

Masaüstü Uygulamaları

Cmos Teknoloji olarak masaüstü yazılım alanında profesyonel yazılım ekibimizle, iş gücünüzü arttıracak en son teknolojiyle uyumlu masaüstü uygulamalar geliştiriyoruz.

Hizmet Detayı

Dokunmatik Ekranlar

Dokunmatik ekran yazılımları konusunda tüm ihtiyaçlarınıza göre yazılım ve uygulama yapabilmekte olan firmamız, sizlere bu konuda uzman ekibi ve 12 yıllık tecrübesiyle kusursuz hizmet sunmaktadır.

Hizmet Detayı

Otomasyon

Mevcut otomasyon sisteminiz ya da yenisi… Otomasyon sisteminizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz, sahayı ekrandan daha iyi bilen teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Hizmet Detayı

VR - AR

Sürükleyici ve sinematik deneyim oluşturmak için sıfırdan yeni VR-AR yazılım çözümleri tasarlar veya özel entegrasyonlarla mevcut çözümünüzü yenileriz.

Hizmet Detayı

Raspberry

Raspbian OS işletim sistemi, programlama bilgisi öğrenebileceğiniz birçok araçla geliyor. Sürükle bırak kodlama, kod yazma konusundaki birçok yardımcı, Python ve Java debugging özellikleriyle de size yardımcı oluyor.

Hizmet Detayı

Arduino

Öğrencilerden profesyonellere kadar herkes arduino kartları kullanarak küçük ya da büyük projeler gerçekleştirebilir. Arduino ile aklınıza gelebilecek neredeyse tüm elektronik projelerini yapabilirsiniz.

Hizmet Detayı
Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.