Web Geliştirme

Anasayfa-Web Geliştirme

Web Geliştirme

Cmos Teknoloji web konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır. 2010 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız.

Özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet firmasıyız. Cmos Teknoloji hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Dijital dünyada kullanıcı deneyimine yön veren kavramlar arasında sayılan web geliştirme, özellikle internetin ilk dönemlerine kıyasla günümüzde çok daha geniş bir çalışma alanını kapsar. Markaların front-end, back-end ve genel olarak web sitesi yazılımı hizmetlerinin tümünü web geliştirme kategorisine dahil etmek mümkün.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz. İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Web tasarım hizmetlerimiz ile sizlere işletme web sitesi, profesyonel web sitesi, e-ticaret siteleri, SEO hizmetleri veriyoruz. Özel yazılım çalışmalarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız sizlere her anlamda profesyonel çözüm ortağı olmaktadır. Yazılım ve tasarımlarımız kendi ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu nedenle istediğiniz her şeyi sitenize rahatlıkla geliştirebilecek ekibe sahibiz. Hemen siz de bir web sitesi yaptırarak hızlı ve uzun ömürlü kullanıma sahip siteler oluşturabilirsiniz.


Cmos Teknoloji'nin Web Geliştirme Çözümleri

Web Geliştiricilerimiz , web sitenizi veya uygulamanızı vizyonunuza mükemmel şekilde uyacak şekilde oluşturmak, entegre etmek ve özelleştirmek için programlama uzmanlığına ve sektöre özel deneyime sahiptir.

Web Yazılım

Kullanıcıların gözle görülür bir şekilde fark edemediği ancak arka planda ilgili sistemin beyni konumundaki alan, web yazılımdır. Bu nedenle web yazılımın tanımını yaparken web üzerinde yer alan ve belirli bir amaca hizmet eden yazılımsal bütün içeriklere ‘web yazılım’ başlığı altında toplayabiliriz.

Web yazılımın içerisine; özel yazılımlı web sitesi de girer firmanıza özel oluşturulan CRM yazılımları da girer.

Cmos Teknoloji kendi bünyesinde bulunan yazılım - tasarım ekibi ile tamamen kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özel yazılım ve tasarımlar geliştirebilmektedir.

Kurumsal Web Geliştirme Çözümleri

Dijital pazarlama, CRM, envanter kontrolü, hızlandırılmış iş akışları ve çok daha fazlası için Kurumsal Web Uygulamaları oluşturmak için özel API'leri ve geniş web hizmetleri bilgimizi kullanıyoruz.

Web Portal Geliştirme

Web portallar, birçok içeriği bir arada barındıran, sürekli güncellenen aynı zamanda da interaktif işlemlere olanak sağlayan geniş kapsamlı web siteleridir. Hedef kitleniz iyi planlanan bir web portal ile öne çıkartmak istediğiniz tüm hizmetlere kolaylıkla ulaşabilecek ve interaktif hizmetlerinizden faydalanabilecektir.

Bir web sitesinin tasarımsal etkilerinin yanı sıra ilgili işletmenin sektörünün gerekliliklerini de karşılaması gerekir. Bu nedenle web sitenizin alt yapısını oluştururken öncelikle sizlerden aldığımız ön bilgilerle sayfa tasarımlarınızı oluşturuyoruz.

Sitelerinizin mobil uyumlu bir yapıda olması için çalışmalar yapıyoruz. İnternet kullanıcılarının masaüstü internet sitesine girdiği gibi mobil siteye de giriş yapması amacı ile sizlere web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Portalı Geliştiricilerimiz, şirketlerin iş akışlarını yönetmelerine yardımcı olan güvenilir ve sağlam çözümler yaratmak için hem mühendislik uzmanlığına hem de iş sektörü hakkında keskin bir anlayışa sahiptir.

Cmos Teknoloji web sitelerin ihtiyacı olan tüm araçlara kaynaklık eder. Portal geliştirme ile web sitelerin daha işlevsel hale getirilmesini sağlayarak, kullanıcı deneyiminizi en üst noktaya taşımaya gayret eder.

Web Geliştirme Çözümleri

Müşteri katılımını artırmak için yeni geliştirilmiş bir web sitesine, görünürlüğü ve organizasyonu geliştirmek için bir web portalına veya iş süreçlerini otomatikleştirmek için sağlam ve zengin özelliklere sahip bir web uygulaması geliştirebiliriz.

Birinci sınıf Özel Web Siteleri ve Uygulamalar sunmak için stratejik olarak planlanmış süreçlerimizi yürüterek işletmenizin taleplerini karşılıyoruz. Birbirinden farklı iş sistemlerini ve süreçlerini entegre ediyor, mevcut uygulamalarınıza web hizmeti işlevselliği ekliyor ve bu uygulamalar arasında verileri senkronize ediyoruz.

İster sıfırdan geliştirilen bir Web Geliştirme Çözümüne, ister mevcut uygulamanıza eklemek için bir üçüncü taraf entegrasyonuna ihtiyacınız olsun, Cmos Teknoloji işi hızlı ve etkili bir şekilde halledebilir.

Özel Web Uygulaması Geliştirme

Tüm kullanıma hazır uygulamalar, iş akışınızı optimize etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip olmadığından, Cmos Teknoloji, işi halletmek için mevcut uygulamalarınızı özelleştirebilir ve entegre edebilir.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) , E-Ticaret, Etkileşimli Oyun , Çevrimiçi Eğitim ve Kurslar , Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve çok daha fazlası için mevcut uygulamalarınızı özelleştirebiliriz .

Özel Website Yazılımları

Sizin ihtiyacınız olan yazılım dili ile kodlanan ve sonuç olarak sizin için ideal yazılımsal donanımların yer aldığı özel web site yazılımlarıdır. Cmos Teknoloji geliştirme hizmetinde sunduğu tasarımlarında, bulunması gereken tüm detaylara hâkim olması sayesinde sizin için ihtiyacınıza en uygun çözümleri üretir. Böylelikle kullanıcı deneyimini web sitenizde en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Web Tasarım

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, yenilikçi, profesyonel, stratejik ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumunuzun internetteki temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal web tasarımınız, etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur. Kurumsal web tasarım, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edileceği sebebiyle tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılmalıdır.Firmanız için profesyonel kurumsal web tasarımı hizmeti sunuyoruz. Firmamız, işletmelerin web site ihtiyaçlarını karşılamak adına profesyonel çözüm ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi paketlerimiz tam sizlerin istek ve ihtiyacınıza göre hazırlanmaktadır.

E-Ticaret Sitesi

İnternet üzerinden ürün satışına yönelik hazırlanan, profesyonel sitelerimizle E-Ticaret’e ilk adımı atabilirsiniz.

İlan Portal Siteleri

İlgili arama sonucu sitenizde yer alan ilanlar aracılığıyla etkileşimi sağladığınız ‘İlan Siteleri’ ve aynı anda birden fazla kategori içeriğini kullanıcılara sunmanızı sağlayan ‘Portal Siteleri’ yazılımlarıdır.

Cmos Teknoloji web siteleri için her daim kullanışlılığı ve yaratıcı tasarımları önceleyerek, kullanıcı deneyimini en iyi düzeye getirmeye çalışır. Bu prensiple hareket ederek, birçok sitenin portal tasarımını gerçekleştirmiştir.

Mobil Uyumlu Tasarım

Tüm cihazlara uyumlu responsive tasarım ile web siteleriniz her yerden ulaşılabilir ve kullanışlı bir görünüm kazansın. Özellikle mobil kullanımın son derece yüksek olduğu günümüz web sitelerinin de mobil cihazlara uygun olması dijital dünyadaki marka algınıza olumlu bir katkı sağlayacaktır.

Sosyal Medya ile Entegre Çalışan Web Siteleri

Sosyal medya hesapları web sitelerinin tamamlayıcısı olarak görülebilir. Sosyal medya platformlarında web sitesine, web sitesinden de sosyal medya platformlarına yönlendirmeler olmalıdır. Yaptığımız web siteler isteğiniz doğrultusunda sosyal medya ile entegre olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Prototipleme ve Tasarım Testi

Özel web sitenizde veya uygulamanızda optimize edilmiş kullanılabilirlik, gezinme ve işlevsellik sağlamak için her işlevsel ve teknik özelliği dikkatle detaylandırıyoruz.

Çeşitli Kodlama Deneyimi

Ekibimiz veritabanı tasarımı ve web uygulaması geliştirmeden sistem entegrasyonları ve bulut danışmanlığına kadar, çeşitli yazılım uygulamalarınızı oluşturma uzmanlığına sahiptir. Uzman Web Geliştiricilerimiz, belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için doğru araçları, teknolojileri ve çerçeveleri oluşturur, kullanır, entegre eder ve özelleştirir

Bakım, İzleme ve Destek

Uzman Yazılım Geliştirme Ekibimiz, özel web sitelerinizin ve uygulamalarınızın yüksek performansta çalışmasını sağlamak için sürekli bakım, izleme ve destek sağlar. Web Geliştirme Destek ve Bakım Hizmetlerimiz , test ve hata ayıklama, güvenlik protokolleri ile ilgili güncellemeler ve bakım, veritabanı bakımı ve çok daha fazlasını içerir.

E-Ticaret Web Geliştirme Çözümleri

Yazılım Geliştirme Ekibimiz , her büyüklükteki e-ticaret şirketi için sorunsuz, ölçeklenebilir ve güçlü çevrimiçi mağazalar oluşturmak için güncel platformları kullanır. E-ticaret siteleri ürün ve hizmetinizi internet üzerinden satmanızı sağlayan önemli bir satış kanalı oldu ve bu alanda gelişimini sürdürmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de firmaların bu yeni satış kanalında kendilerine yer bulmalarını sağlamaktır. Kurduğumuz e-ticaret siteleri kurumsal web sayfaları ile yine aynı planda yapılmaktadır. Firmaların kendilerini yansıtan ve ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayan özel tasarım e-ticaret siteleri hazırlamaktayız.

Entegrasyon Hizmetleri

Yazılımınızı nasıl kullandığınıza ilişkin mükemmel ve sorunsuz bir yaklaşım oluşturmak için dağıtım, özelleştirme ve entegrasyondaki en son gelişmelerin her zaman üstünde kalıyoruz. CMS özelliklerini mevcut web sitenize veya uygulamanıza entegre ederek, herhangi bir kodu yeniden yazmanıza veya güncellemenize gerek kalmadan web içeriği eklemenizi ve düzenlemenizi sağlarız.Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.