VR - AR

Anasayfa-VR - AR

VR - AR

Firmamız gerçekleştirmiş olduğu Ar-Ge çalışmaları ile bir çok konuda tecrübe kazanmıştır. Sürükleyici ve sinematik deneyim oluşturmak için sıfırdan yeni VR-AR yazılım çözümleri tasarlar veya özel entegrasyonlarla mevcut çözümünüzü yenileriz.

Firmamız gerçekleştirmiş olduğu Ar-Ge çalışmaları ile bir çok konuda tecrübe kazanmıştır. Sürükleyici ve sinematik deneyim oluşturmak için sıfırdan yeni VR-AR yazılım çözümleri tasarlar veya özel entegrasyonlarla mevcut çözümünüzü yenileriz. Sanal Gerçeklik alanında yazılım geliştirme yaparak bir çok proje ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.Yazılım şirketi olarak VR / AR / MR / Metaverse alanlarında hizmet veriyoruz. Projelerinizi sizin için özel hazırladığımız donanım ve yazılım uygulamalarıyla hayata geçirin.

VR - AR Yazılım Çözümleri

Sağlık, inşaat, emlak, finans, oyun, e-ticaret ,otomotiv vb. sektörler için iş ihtiyacına uygun özel VR/AR yazılım çözümleri sunuyoruz.

Cmos teknoloji olarak ,akıllı telefonlar, tabletler, başa takılan ekranlar (HDM), baş üstü ekranlar (HDU), dijital gözlükler ve diğer IoT- ile uyumlu, sürükleyici yeni nesil mobil uygulama çözümleri oluşturmak için çoklu platform AR, VR ve MR teknolojilerinden yararlanıyoruz.

İş ihtiyaçlarını karşılayan ve kullanıcı etkileşimini optimize eden özel bir ürün oluşturmak için mevcut AR/VR çözümleriniz içinde üçüncü taraf araç entegrasyonları sağlıyoruz.

Sanal Gerçeklik (VR) Yazılımı

İş ihtiyaçlarınız için ideal sürükleyici deneyimi oluşturmak için özel özellikleri mevcut VR yazılım çözümlerine entegre ediyoruz. Sürükleyici oyun, iş yeri eğitimi ve öğretimi, 360 derecelik turlar, deneyimsel pazarlama ve çok daha fazlası için kullanılan son teknoloji VR uygulamalarını tasarlıyor, prototipliyor, geliştiriyor, test ediyor ve devreye alıyoruz.

Mevcut VR görselleştirme yazılımı çözümlerini, belirli sektörünüz için 3B modeller, animasyonlar ve işlemeyi dahil edecek şekilde değiştiriyoruz. Yüksek kaliteli kulaklık ekranları ve son derece sürükleyici kullanıcı deneyimleri oluşturmak için devreleri ve referans tasarımlarını entegre ediyoruz.

Artırılmış Gerçeklik (AR) Yazılımı

İşinizle ilgili sürükleyici, artırılmış gerçeklik deneyimleri ve ortamları oluşturmak için üçüncü taraf araçlarını mevcut AR yazılım çözümünüze entegre ediyoruz. Heyecan verici artırılmış deneyimler sunmak ve işletmeler için rekabet avantajlarını keskinleştirmek için göz alıcı 3B nesneler, resimler, animasyonlar ve video içeriği ile özel AR uygulamaları geliştiriyoruz.

AR görselleştirme yazılımınızı AR SDK platformlarıyla entegre olacak şekilde özelleştiriyoruz ve işletmeniz için kişiselleştirilmiş bir AR deneyimi yaratıyoruz. Mevcut AR cihazlarınıza özel olarak uyarlanmış bir yaklaşım oluşturmak için belirli değişiklikler yapıyor ve yenilikçi özellikleri entegre ediyoruz.

Karma Gerçeklik (MR) Yazılım Geliştirme

Mekansal olarak bilinçli, bulut tabanlı ve platformlar arası MR uygulamaları oluşturmak için 3B modelleme, işleme, içerik geliştirme ve sistem entegrasyonunu içeren tam döngülü MR yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

MR uygulamalarımız, çeşitli profesyonel endüstrilerde kapsamlı simülasyon ve eğitim oturumları gerçekleştirmek için artırılmış görüş alanı, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve optimize edilmiş 3D görselleştirme sunar.

E-Ticaret

E-ticaret sektörü için AR yazılım çözümleri geliştirerek , alışveriş yapanların ürünleri gerçek ortamlarında 3D olarak deneyimlemelerini ve böylece daha kolay ve güvenilir şekilde karar vermelerini sağlıyoruz.

Pazarlama Reklamı

Pazarlama kampanyalarına , ürün lansman reklamlarına, kurumsal etkinliklere, sosyal medya kampanyalarına ve daha fazlasına heyecan katan son derece etkileşimli ve sürükleyici deneyimler yaratıyoruz .

Endüstriyel ve Medikal

Karmaşık süreçler sırasında tıp uzmanları ve endüstriyel teknisyenler için verimliliği artırmak ve hataları en aza indirmek için tasarlanmış AR yazılım çözümleri üretiyoruz .

Sanal Gerçeklik Oyunları

Oyun geliştirme uzmanlarımız, en üst düzeyde oyun deneyimi sunmak için yüksek çözünürlüklü görseller, hızlı yineleme yetenekleri, geliştirme araçları, zengin etkileşim modelleri ve deneyimleri ile gerçek zamanlı esneklik sergileyen , son derece sürükleyici, son teknoloji AR ve VR oyun çözümleri yaratır.

3D Turizm

Konumları tam görünümünde sergilemek için tasarlanmış VR özellikli 360 derece turlar ve etkileşimli 3B haritalara bağlı sanal harita turlarının yanı sıra hızlı ve kullanışlı içerik güncellemelerini sağlamak için entegrasyonlar geliştiriyoruz.

Nesnelerin İnterneti (IoT) Entegrasyonu

Mevcut sanal, artırılmış ve karma gerçeklik kulaklık ve donanım çözümlerinizin sensörler, kameralar, konum izleyiciler ve diğer IoT bağlantılı cihazlarla sorunsuz entegrasyon yoluyla iletişim kurmasını sağlıyoruz.

Kurumsal Eğitim

Şirketlerin sürükleyici, güvenli bir öğrenme ortamında işyeri zorluklarının üstesinden gelmek için eğitici ve organizasyonel hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için simülasyon tabanlı çalışan, performansları yükselten, elde tutmayı artıran ve katılımı optimize eden uçtan uca öğrenme platformları sunuyoruz.

VR-AR iş yeri eğitim çözümlerimiz, geniş ölçekte gerçekçi, kapsamlı ve sürekli olarak etkili bir eğitim sunmak için gereken yazılım ve donanımı bir araya getirir.

Bilgisayarla Görme Yazılımı

Optimize edilmiş iş akışı otomasyonu, güçlendirilmiş güvenlik ve veri analizi hızlandırması için bilgisayarlı görü yazılımını görüntü analizi, yüz ve duygu tanıma, biyometri ve tıbbi görüntü analizi ile entegre ediyoruz.

Özel AR, VR ve MR Yazılımı

Son derece sürükleyici oyun deneyimleri sunmak için çarpıcı yüksek çözünürlüklü görseller ve ses ile özel olarak tasarlanmış AR, VR ve MR yazılım çözümleri .

Özel AR, VR ve MR Uygulamaları

Başa takılan ve baş üstü ekranlar (HMD ve HDU), dijital gözlükler, tabletler ve akıllı telefon cihazlarıyla uyumlu yeni nesil mobil uygulama çözümleri oluşturun.

AR & VR IoT Entegrasyon Çözümleri

Mevcut AR, VR veya MR başlıklarınızın ve donanım çözümlerinizin sensörler, kontrolörler, kameralar, konum izleyiciler ve diğer IoT bağlantılı cihazlarla iletişim kurmasını sağlıyoruz .Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.