Dokunmatik Ekranlar

Anasayfa-Dokunmatik Ekranlar

Dokunmatik Ekranlar

Dokunmatik ekranlar, sizlere hem ürünlerinizi anlatmakda hem de marka imajınızı yükseltmede yardımcı olacaktır. Geliştirilen kiosklar ile kurumunuza ait her türlü bilgiyi dokunmatik ekran üzerinden sunabilir, kiosklardan gelen geri dönüşleri merkezi bir noktadan izleyebilirsiniz. Dokunmatik ekranlar, kullanıcının almak istediği bilgiye hızlı ve detaylı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Dokunmatik ekran yazılımları konusunda tüm ihtiyaçlarınıza göre yazılım ve uygulama yapabilmekte olan firmamız, sizlere bu konuda uzman ekibi ve 12 yıllık tecrübesiyle kusursuz hizmet sunmaktadır. Belirlenen boyutlarda ekranların uygun noktalara kurulumlarının yapılmasını ve bunun yanında istenilen interaktif içeriklerin oynatılmasını sağlamaktayız.

Cmos Teknoloji, sunduğu özel toplantı odası çözümleri ile projeksiyona ihtiyaç olmadan toplantı odalarını daha verimli ve interaktif alanlara dönüştürüyor. Bir çok şirketin artık aktif olarak kullanmaya başladığı bu sistemler farklı pozisyonlardaki çalışanların hazırladıkları projeleri etkin bir biçimde sunmasını, bu sunumların, katılımcılar tarafından net bir biçimde anlaşılmasını, verilerin doğru biçimde analiz edilebilmesini sağlıyor.

Akıllı tahtalar gibi, dokunmatik olarak çalışan sunum ekranları bir çok avantajı beraberinde getirir. Sunumlarla ilgili notlar, görseller ve diğer veriler tek hamle ile tüm katılımcılara e-posta ile gönderilebilmektedir. Ekran toplantıya katılanların sayısına göre bölünerek her katılımcının kendi verilerini paylaşması sağlanabilmektedir. Bu önemli interaktif özellik sayesinde katılımcıların ellerinde bulunan veriyi analiz etmeleri çok daha kolay hale gelmektedir. Ayrıca sunum ekranları çalışırken perdeleri kapatıp ortamın karanlık yapılmasına gerek duyulmaz, güneş ışığında bile ekrandaki sunum rahatla görülür.


İşletim Sistemleri

Tablet ekran büyüklüğünün yetmediği, daha büyük görsel ve dokunmatik sunumlar hazırlamak istediğinizde kiosk sistemi ile oluşturulmuş büyük dokunmatik ekranlar gerekli oluyor. Android, Windows yada Linux tabanlı yazılımlar ile dokunmatik kontrol ekranları geliştirmekteyiz. Dokunmatik ekran çözümleri ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra kişiye özel ürünlere dönüştürülmektedir. Müşteri odaklı yaklaşım sayesinde, talepleriniz doğrultusunda şekillendirdiğimiz yazılım, uygun donanım ile entegre edilerek anahtar teslimi projeler sunulmaktadır.

Dokunmatik teknolojisi, elektronik cihazların parmak veya özel kalemler vasıtasıyla hafifçe dokunarak kumanda edilmesine imkân tanıyan teknoloji olarak adlandırılabilir. Günümüzde bir çok firma sunum konferans ve toplantılarını farklı ve innovatif çözümler ile zenginleştiriyor. Sunumlarınızı, toplantılarınızı en son teknoloji ile tamamlamak kullanıcılara kolaylık sağladığı gibi dinleyiciler içinde kaliteli bir sunum ortamı oluşturmaktadır.

Dijital Kürsü

Dijital kürsü, usb vasıtası ile önceden hazırladığınız sunum ve belgelerinizi bilgisayara aktarmanızı ve ekranını projeksiyon perdesine yansıtarak sunumunuzun daha verimli ve görsel açıdan zengin geçmesini sağlar. Dijital kürsünün ön kısmında bulunan Led ekran dinleyicilerin, konuşmacıyı, hangi kurum veya makamda görevli olduğunu ve senimer ile ilgili diğer bilgilere sahip olabilmeleri için konumlandırılmıştır.

Sıramatik Sistemleri

Sıramatik sistemleri, yoğun iş akışının olduğu kurum ve işletmelerde, oluşan trafik işleyişini düzene sokmak, kişileri doğru birimlere yönlendirmek, ziyaretçilerin rahat ve huzurlu bir ortamda ayakta beklemeden, işlem sırasını takip etmeleri için kullanılan vazgeçilmez yeni nesil çağdaş kiosklardır.

Sıramatik sistemleri tercih edilirken; müşterilerin daha az efor sarf etmeleri birincil öncelik olmalıdır. Bunun içinde; Sıramatik sistemleri içerisinde kullanılacak bilgisayar altyapısının günümüz koşullarına uygun olması, kullanılacak dokunmatik aksamın hassas ve dayanıklı olması, içerisinde kullanılacak termal yazıcının özellikle Kiosk sistemleri için tasarlanmış olması ve beklide en önemlisi olarak kullanıcı dostu bir yazılım arayüzüne sahip olması gerekmektedir.

Kiosk Donanım Entegrasyonu

Kiosk sistem yazılımını biyometrik retina tarayıcılar, parmak izi okuyucular, kameralar, basit kart okuyucular, makbuz/termal yazıcılar, fatura alıcılar/vericiler, barkod tarayıcılar, RFID, biletleme sistemleri ve kiosk modunda kilitleme cihazları için donanımla entegre ediyoruz.

Etkileşimli Kiosk Hizmetleri

Dokunmatik ekran işlevselliği, animasyon, sanal klavyeler, grafikler, multimedya, dijital imza ve kamera uygulamaları dahil olmak üzere etkileşimli kiosk hizmetleri oluşturuyoruz.

Self Servis Kiosk Yazılımı

Kiosk yazılımını self servis platform, perakende uygulaması, fotoğraf kabini, dijital tabela, biletleme, fatura ödeme ve daha fazlası olarak kullanılmak üzere programlıyoruz.

Fotoğraf Kabini Kiosku

Fotoğraf kabini kiosk yazılım geliştirme çözümlerimiz, ödeme işleme, kamera özellikleri, sosyal medya platformları ve özel özellik programlama ile entegrasyonları içerir.

Müşteri deneyimi

Genel müşteri deneyiminizi dinamik olarak kontrol ederken verileri çekin ve raporlayın, müşterilerinize mümkün olan en iyi şekilde hizmet vermenizi sağlayın.

Kiosk Yazılım Geliştirme

Kiosk geliştirme çözümlerimiz, sezgisel kullanıcı arayüzü/deneyimi, uzaktan yönetim yetenekleri, marka yönetimi, ziyaretçi kaydı/yönetimi, yerinde yazdırma ve otomatik raporları içerir.

Kiosk Uygulama Geliştirme

Hem mobil cihazlar hem de masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış özelleştirilebilir kiosk uygulamaları tasarlıyoruz. Ayrıca mevcut web sitelerinden etkileşimli kiosklar oluşturmak için veri taşıma hizmetleri de gerçekleştiriyoruz.

Kiosk Veri Çözümleri

Sertifikalı geliştiricilerimiz, kullanım verilerini izlemek ve raporlamak ve ilgili iç görüler için önemli istatistikler ve analizler toplamak için iş zekası (BI) ve raporlama modüllerini entegre eder.

Özelleştirilmiş Kullanıcı Deneyimi

Kiosk ortamına özel olarak tasarlanmış, tutarlı bir marka ile tasarlanmış ve çarpıcı estetikle oluşturulmuş nihai kullanıcı deneyimini yaratıyoruz.

Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.