Raspberry

Anasayfa-Raspberry

Raspberry Hakkında

Pi, bilgisayarların çalışma mantığını öğretmek açısından ideal ve fiyatıyla da herkes tarafından ulaşılabilecek bir konumda olması nedeniyle oldukça önemli. Raspbian OS işletim sistemi, programlama bilgisi öğrenebileceğiniz birçok araçla geliyor. Sürükle bırak kodlama, kod yazma konusundaki birçok yardımcı, Python ve Java debugging özellikleriyle de size yardımcı oluyor.

İşletim sisteminin görünümü ve işlevleri konusunda yapılan çalışmalar devam ediyor. Yeni masaüstü görünümü, başlangıç sihirbazı ve Pi üzerinde çalıştığı onaylanan çok sayıda yazılımla birlikte işlevselliği arttı. Pi ile güçlendirilmiş elektronik ekipmanların yaygınlığını da düşününce, bu bilgisayar size yazılımdan çok daha fazlasını sunuyor.

Raspberry Pi kredi kartı boyutunda “gerçek bir bilgisayardır“. Tüm dünyada küçük yaştaki çocukların alıp programlamayı öğrenebilmesi için geliştirilmiştir. Raspberry Pi, bir bilgisayarın yapabileceği çoğu şeyi yapabilme kapasitesi, küçük boyutu ve uygun fiyatından dolayı herkes(çocuklar, eğitimciler, makerlar, yazılımcılar vb.) tarafından kullanılmaktadır.

Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.