Mobil Oyun Geliştirme

Anasayfa-Mobil Oyun Geliştirme

Mobil Oyun Geliştirme

Oyun yazılımı geliştirme uzmanlarımız, oyun projenizi sıfırdan oluşturabilir veya mevcut oyun endüstrisi trendlerine uyum sağlamak için güncellemeler ve entegrasyonlarla mevcut çözümleri yenileyebilir. Gerçekçi, sürükleyici ve hayranlık uyandıran mobil oyunlar geliştirmek için sağlam teknolojilerden, en yeni oyun geliştirme araçlarından ve tekniklerinden yararlanıyoruz.

Bilgisayarda, mobil cihazlarda ve konsolda oynanan oyunlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Dijital oyun tasarımı, oyun geliştirme süreçleri yönetimi ve üretimi konusunda hizmet veren firmamız, eğitim oyunları, etkinlik oyunlar, strateji oyunları, web oyunları,spor oyunları, simülasyon oyunları, AR ve VR oyunlar, mobil oyunlar gibi birçok farklı alanda oyun geliştirmektedir.

Oyun Geliştirme Hizmetleri

Cmos Teknoloji video oyunu yazılım geliştiricileri, tam hareketli animasyon oluşturma, 2B ve 3B grafik animasyon tasarımlarını kodlama, animasyonları modelleme ve oluşturma konusunda da hizmet vermektedir. Oyun yazılımı geliştirme uzmanlarımız, video oyunu projenizi sıfırdan oluşturabilir veya mevcut oyun endüstrisi trendlerine uyum sağlamak için güncellemeler ve entegrasyonlarla mevcut çözümleri yenileyebilir.

Oyun geliştiricilerimiz ve programcılarımız, güncel oyun geliştirme araçlarını kullanarak sıfırdan yüksek kaliteli, sürükleyici ve teşvik edici 2D ve 3D oyun deneyimlerinin nasıl oluşturulacağı konusunda kapsamlı deneyime ve bilgiye sahiptir. Geliştiricilerimiz, gerçekçi oyun simülasyonları ve animasyonları oluşturmak için oyun varlıklarını modellemek, dokulandırmak, işlemek, donatmak ve canlandırmak için popüler oyun motorlarından yararlanır .


2D ve 3D Oyun Yazılımı Çözümleri

Özel 2D ve 3D grafikler ve animasyonlar, izometrik oyunlar, orijinal hikayeler, seviyeler, karakterler, fizik, mantık ve ses efektleri tasarlıyoruz.

Mobil Oyun Tasarımı

Android ve iOS cihazlarda oynamak üzere tasarlanmış ve kodlanmış rol yapma oyunlar, yarış, macera, e-öğrenme , sosyal, bulmaca, Rol Yapma Oyunları (RPG'ler), spor gibi birçok farklı alanda oyun geliştiriyoruz.

Mobil Oyun Geliştirme Hizmetleri

Cmos Teknoloji'nin mobil oyun yazılımı çözümleri , en son teknolojiyle oluşturulmuş, ilgi çekici ve son derece sürükleyici oyunlar sunmanıza olanak tanır. Oyun geliştiricilerimiz , mobil platformlar,sosyal oyunlar oluşturmak için entegre sosyal medya API'leri ile bir cihazın doğal donanımını kullanarak etkileşimli mobil uygulamalar oluşturur.

Sosyal Medya Uygulaması

Sosyal yayın, grup forumları, canlı sohbet, özel mesajlaşma, arkadaş listesi, taslak davetler ve kafa kafaya zorluklar dahil olmak üzere sosyal oyun deneyimleri için sohbet ve mesajlaşma özellikleri uyguluyoruz .

Eğitim Oyunları

Hedef kitle ve ihtiyaç analizlerini en doğru şekilde yaparak, belirlenen amaçlar doğrultusunda, kişi ve kurumlara özel oyun, oyunlaştırılmış eğitim teknolojileri geliştirmektedir. Bu oyunlar ile çalışanlarını eğitimi eğlenceli olacak bir şekilde yapılabilmektedir. Kurumsal eğitim oyunları pek çok firma tarafında kullanılmaktadır.

Mobil AR-VR-MR Çözümleri

Popüler programlama dillerini kullanarak platformlar arası mobil AR ve VR oyun çözümleri tasarlayın.

Cmos Teknoloji, tabletler ve diğer mobil cihazlar için AR ve VR oyun çözümleri ve uygulamaları, mühendislik yerel, web ve hibrit oyun platformları sağlar.

Cmos Teknoloji'nin yüksek çözünürlüklü işleme hattı, hızlı yineleme yetenekleri, geliştirme araçları ve endüstri lideri geliştirme deneyimi ile, yaratıcı vizyonları hayata geçirmek için son derece sürükleyici bir AR & VR oyunu tasarlayabiliriz.

Oyun geliştirme uzmanlarımız, en üst düzeyde oyun deneyimi sunmak için çarpıcı yüksek çözünürlüklü görseller, zengin etkileşim modelleri ve gerçek zamanlı esneklik sergileyen, son derece sürükleyici, son teknoloji AR ve VR oyun çözümleri yaratır.

Mekansal olarak bilinçli, bulut tabanlı ve platformlar arası MR oyun uygulamaları oluşturmak için 3D modelleme, işleme, doku oluşturma, içerik geliştirme ve sistem entegrasyonunu içeren tam döngülü MR oyun geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.