Mobil Uygulama Geliştirme

Anasayfa-Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Aklınızda mobil uygulama projesini hayata geçirme noktasında, projenin ilk kodlandığı günden hayata geçtiği aşamaya kadar ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlıyoruz. Bir projenin başarıya ulaşması için fikir olarak mükemmel olmasının yanında kusursuz ve projeyi temsil edebilecek kadar iyi olması gerektiğini de biliyoruz.

Mobil olarak sizlere sadece yazılımsal iş süreçlerinde değil fikrin doğru hedef kitleye ulaşması noktasında da destek sağlıyoruz. Android, IOS ve Windows mobile projelerinize alanında uzman ve deneyimli personellerinizle hizmet vermek için hazırız.

Platformlar Arası Uygulama Geliştirme

Cmos Teknoloji, işletmelerin iOS, Android ve Windows platformları için birden fazla platformu hedeflemesine yardımcı olmak için Platformlar Arası ve Hibrit Uygulamalar geliştirir.

İos ile Kusursuz Kullanıcı Deneyimi

Tüm iOS tabanlı cihazlarda başarıyla çalışan uygulamalar geliştiriyoruz. iPhone, iPad, Apple TV veya Apple Watch için hedef kitleye özel kullanıcı deneyimi tasarlıyoruz.

Android İle Büyük Kitlelere Ulaşın

Maksimum kullanıcıya ulaşmak isteyen işletmeler için en fazla kullanıcı sayısına sahip olan Android tabanlı cihazlara özel uygulamaları hayata geçirerek iş ortaklarımızı hedeflerine yaklaştırıyoruz.


Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Cmos Teknoloji, markanıza uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış sağlam bir dizi özellik ile oluşturulmuş uygulamalar geliştirir. Bu ölçeklenebilir, esnek ve birlikte çalışabilir uygulamalar, tıbbi/sağlık hizmeti işinizi daha sorunsuz ve verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı olabilir.

Bulut Uygulama Geliştirme

Eski uygulama modernizasyonu, IoT çözümleri, bulutta yerel mimariler, mikro hizmetler uygulama mimarisi, buluta hazır uygulama geçişi ve daha fazlasını sunarken olağanüstü çeviklik, performans ve birlikte çalışabilirlik sağlayan yenilikçi Bulut Uygulamalarını kavramsallaştırıyor, tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

UX/UI Tasarım ve Geliştirme

Müşteri deneyimlerini birden çok dijital cihaz ve internet kanalında dönüştürüyoruz. UX/UI tasarım uzmanlarımız, özel uygulamanıza ek işlevsellik sağlamak için en son kullanıcı deneyimi ve arabirim (UX/UI) teknolojilerini, mimarileri, yapılandırmaları ve diğer geliştirme en iyi uygulamalarını kullanır.

API Entegrasyonları

Mevcut iş sistemlerinize üçüncü taraf API'leri entegre ederek güçlü veri paylaşım yeteneklerinden yararlanıyoruz. Mevcut uygulamanızın işlevselliğini genişletmek, performansı artırmak ve çok daha fazlasını yapmak için tasarlanmış özel API'ler bile geliştiriyoruz.

Akıllı Saat Uygulamaları

Akıllı saat uygulamaları sayesinde, akıllı saat kullanıcılarına erişebilirsiniz. En çok tercih edilen giyilebilir teknolojiler arasında yer alan akıllı saatlerde, markanızı temsil edecek bir uygulamaya, Cmos Teknoloji ile kavuşabilirsiniz.

Akıllı saat uygulamaları, farklı işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilir. Tüm akıllı saat uygulaması tasarımları, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden gerçekleştirilir. Geliştirilen tüm tasarımlar test edilir ve onayınızla yayına hazır hale getirilir.

Uygulama geliştirme hizmetimizde doğru stratejik yaklaşımı son teknoloji ile buluşturarak projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Unity ile Mobil Oyun Dünyası

Mobil Oyun çalışmalarımızda oyunlarımızı UNTIY platformunu kullanarak hayata geçiriyoruz.Ayrıca şirketlere özel oyunlaştırılmış hikayeleri de bu şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşteriye Yönelik Uygulama Çözümleri

Cmos Teknoloji'nin çevik geliştirme uygulamaları, birlikte çalışabilirlik ve esneklik sunan yenilikçi, ilgi çekici ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir Müşteriye Yönelik Uygulama Çözümleri oluşturmamıza olanak tanır.Cmos Teknoloji'de, iş büyümesini hızlandırmak için güçlü müşteri uygulaması çözümleri oluşturuyoruz.
Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.