Grafik Tasarım

Anasayfa-Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarım ; bir iletiyi görsel ya da yazı yoluyla, belirlenen hedef kitleye ulaştırmak amacıyla yapılan görülebilir herhangi bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak yapılan logo, afiş, billboard, kitap, dergi, animasyon, film tasarımı, ambalaj gibi yaratıcılık gerektiren tasarımları oluşturan dalın adına grafik tasarım denir.

Mevcut ürünlerinizi veya fikirlerinizi, uzman tasarım ekibimizle 2D,3D modelleme yaparak, talep halinde geliştirip hizmet vermekteyiz.

Tasarım & Modelleme

Mükemmel atmosfer, uyum ile gerçeğe yakın 2D ve 3D görseller ve animasyonlar elde edin.

Cmos Teknoloji markaların ihtiyaçları doğrultusunda hedefler belirler, hedefe uygun projeler hazırlar ve bu projeleri çevre faktörlerine uygun şekillendirerek hayata geçirir.

Cmos Teknoloji, grafik tasarım ve kurumsal kimlik tasarımı başarısı ile müşterilerine çeşitli alternatif çözümler sunmaktadır.

Logo Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Broşür Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Profesyonel 2D / 3D Çizim

Oyun Yazılım Geliştirme Hizmetleri

2D ve 3D oyun sanatçılarımız , piksel sanatından yüksek çözünürlüklü 2D ve 2.5D çizimlere kadar orijinal karakterler, karmaşık storyboard'lar, gerçekçi ortamlar ve yaratıcı maketler oluşturur.2D Çizimler ve Animasyonlar

2B karakterler, arka planlar/ortamlar, aksesuarlar ve diğer tasarım varlıkları oluşturun, bir model oluşturun, özel düzenler oluşturun ve animasyonlarınızı oluşturun.UX/UI Tasarım ve Geliştirme

İdeal oyun deneyimini oluşturmak için diegetic, diegetic olmayan, meta ve uzamsal UI tasarım öğeleri ve en iyi oyun geliştirme araçları gibi UI/UX tasarım öğelerini kullanın

Birlikte çalıştığımız grafik tasarım uzmanları, deneyimi ve kişisel becerileri ile ön plana çıkan bir ekiptir.

Takım çalışmasına uyumlu olan ekip, kendi aralarında gösterdikleri uyumu müşteriler ile ilişkilerde de en iyi şekilde sergiler.

Yapılan toplantılarda grafik tasarım anlamında yapılan çalışmaların etkileyici bir şekilde sunulması da Cmos Teknoloji'nin ekibinin yeteneklerinden biri olarak sayılabilir.
Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.