Otomasyon

Anasayfa-Otomasyon

Otomasyon

Ekibimiz; yazılım mühendisliği veri toplama, veri analizi, iş analizi ve entegrasyonu, proje yönetimi gibi endüstriyel otomasyon için önem arz eden alanlarda tecrübeli ve uzmanlaşmış mühendislerden oluşmaktadır. İş ve üretim verimliliğini artırmak, üretim sürecini hızlandırmak, zamandan tasarruf etmek amacıyla geliştirdiğimiz yazılımlar tamamen ekibimiz tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde hazırlanmaktadır.

Amacımız teknolojinin hızlı devinimiyle ayak uydurabilen endüstriyel otomasyon sistemleri geliştirip, müşterilerimizin rekabet gücünü en üst düzeye çıkarmaktır. Müşterilerimizin güvenilir ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için daima AR-GE'ye zaman ayırmakta ve kapsamlı yatırımlar yapmaktayız. En gelişmiş teknolojileri tamamen kendi altyapımızla sunuyor olmanın gururu ile mobil cihazlarla tam adapte olabilen projeler geliştirmek, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerinin tüm aşamalarında hizmet sunabilmek için gelişime açık olarak çalışıyoruz.

Otomasyon Hizmetleri

Mevcut otomasyon sisteminiz ya da yenisi… Otomasyon sisteminizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz, sahayı ekrandan daha iyi bilen teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Tüm Mühendislik Süreci İçin Otomasyon Yazılımı

Verimli otomasyonun anahtarı yazılımdır. Cmos Teknoloji, konfigürasyondan sistem işletimine kadar otomasyon yazılımı sağlamaktadır.Çözümlerimiz, yenilikçi fonksiyonlara ve sezgisel, kullanıcı dostu işletime sahiptirler. Cmos Teknoloji başta Otomotiv sektörü olmak üzere; Tekstil, Kimya, Makina, Metal, Beton Santralleri, Üretim Sanayi vb. bir çok alanda faaliyet göstermektedir.
Tekstil Yazılımları

Tekstil dünyasının üretiminin tüm aşamaları için uygun kontrol sistemlerı , Sipariş takibi , Kalite Kontrol , Depolama ve Stok takibi , Barkodlu Takip projeleri.

Barkod Yazılımları

Üretim süreci takıbi,İzlenebirlirlik ve stok yönetiminde oluşturulacak barkodlar ile karmaşadan ve hatadan kurtulabileceğiniz çözümler sunar ve hayata geçiririz

Kartela Programı

Tanıtımını yaptığınız numuneleri sistemden yönetebilir, Fuar veya Showromda müşteri sipariş alınması ve takibi imkanı. Desen , Varyant barkod sistemı ile takıbi.

Otomotivde Projeler

Otomotiv Sektöründe ,Ana veya yan sanayi fabrikalarında üretiminde hatlarda izlenebilirlik ,Test ,İyileştirme veya üretimde uygun çözümler ve proje yapılır.

Elektronik Tasarım

İhtiyacınız olan özel elektronik cihazların tasarımından, imalatına ve yazılımlarına kadar olan süreci yönetir ve müşteriye özel çözümler Projeler yapılır.

Yenilik

Yenilik, yazılım ve otomasyon çözümleri dünyasında hayati önem taşımaktadır. Cmos Teknoloji'de biz, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerimizde, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve uzmanlığımız ile müşteriye son teknoloji çözümler sunuyoruz.

Güvenilirlik ve Dürüstlük

Güvenilirlik ve dürüstlük, müşterilerimiz ile eşsiz ve başarılı bir ilişki kurarken, bizim için anahtar parametrelerdir. Satış sonrası hizmetlerimiz ile biz her zaman ve Dünya’nın her yerinde müşterilerimize çözümler sunmaya devam ediyoruz.Otomasyon Yazılımı Türleri

• Sanayi Makine otomasyonu yazılımı

• Muhasebe otomasyonu yazılımı

• Öğrenci otomasyonu yazılımı

• Fabrika otomasyonu yazılımı

• Akıllı bina otomasyonu yazılımı

• Barkod otomasyon yazılımı

• Aydınlatma otomasyon yazılımıTeklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.