Arduino

Anasayfa-Arduino

Arduino Hakkında

Arduino Nedir? Arduino en temel haliyle elektronik projeler için bir elektronik geliştirme kartıdır. Arduino’nun kendine ait bir yazılımı vardır. Bu yazılım sayesinde uyumlu elektronik komponentler, sensörler ve modüller ile elektronik devreler kurulabilir, projeler geliştirilebilir ve prototipler üretilebilir.

Öğrencilerden profesyonellere kadar herkes arduino kartları kullanarak küçük ya da büyük projeler gerçekleştirebilir. Son yıllarda çok sayıda profesyonel projede arduino kullanıldığını görmekteyiz.

Arduino ile aklınıza gelebilecek neredeyse tüm elektronik projelerini yapabilirsiniz. Birden fazla projeyi birbirine entegre edip tek bir Arduino ile kullanamazsınız fakat, akıllı ev projeleri, güvenlik sistemleri, robot teknolojileri, ısı-ışık-gaz-hareket-eğim-mesafe gibi uyarı devreleri, haberleşme sistemleri, üç boyutlu yazıcılar, RFID kart okuma sistemleri, Linux veya Android tabanlı sistemler, görüntü işleme, drone projeleri gibi akla gelebilecek binlerce hatta on binlerce projede kolaylıkla Arduino kullanabilirsiniz.

Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.